איתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבנייה

'איתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבניה', מתמחה בפיקוח ובניית דירות למגורים, מבנים, וילות, בנייני מגורים ועבודה מול יזמים. החברה פועלת מתוך מחשבה כי שירותי הפיקוח והביצוע הם הבסיס האיתן להצלחת הפרויקט, המבטיח קבלת תוצאות איכותיות ורמת גימור גבוהה שתשרת בנאמנות את הדיירים לאורך שנים רבות. לצורך כך, החברה משקיעה רבות בקשר האישי והאנושי מול הלקוח.

מייסד החברה איתן מזרחי, עובד מתוך אהבה ומחשבה שאדם השקיע את כל כספו בבנייה, ולכן עליו לקבל את התמורה הטובה ביותר. איתן בעל ניסיון מוכח של 25 שנים בענף הבנייה, הנדסאי בניין במקצועו, בעל תעודת מנהל עבודה וניהול פרויקטים מטעם הטכניון.  בחלוף השנים ביצע איתן מגוון פרויקטי מגורים כדוגמת חלומות כרכור, אגמים שפיר בנתניה, גבעת מכוש בכרמיאל, ביצוע ופיקוח קוטג'ים בקרית אתא ועוד.

כלל הפרויקטים לוו בצורה מקצועית עד לשביעות רצונם של לקוחותיו.

צוות החברה נוכח בשטח לאורך כל הפרויקט ומונה בעלי מקצוע וותיקים ומנוסים, המלווים כל לקוח במקצועיות רבה ועובדים על פי התקנים המחמירים ביותר. הצוות כולל טייחים, רצפים, אינסטלטורים, קבלני שלד ומגוון בעלי מקצוע נוספים מתחום הבנייה. מטרת צוות החברה לספק מעטפת שירות מלאה לכל לקוח החל מפיקוח מלא על העבודה, ביצוע שלד וגמר (או גם וגם) וליווי מקצועי עד לקבלת המפתח.

תהליך העבודה של צוות החברה נעשה מול הלקוח, האדריכל או המעצב האמון על הפרויקט, כאשר איתן משתלב כחלק מהצוות. שלבי העבודה מסודרים מאוד, ונועדו לייעל את התהליך ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר. כמו כן, העבודה נעשית על פי התקן הישראלי, תוך שמירה על רמת גימור גבוהה, שימוש בחומרים איכותיים, מתן מענה יצירתי לכל בעיה וייעוץ מקצועי והסברים עוד טרם תחילת הבנייה, וגם לאחר מכן.

כל זאת נעשה תוך בניית לוחות זמנים מפורטים ועמידה בהם.

החברה מעניקה את מלוא תשומת הלב לכל לקוח בעזרת ידע נרחב, הקשבה, מתן ייעוץ והעסקת צוות מיומן ומקצועי. בראש סדר העדיפות נמצא הלקוח המקבל יחס אישי ואנושי, החל מהפגישה הראשונה ועד ללחיצת

כל מה שהקבלן צריך

לפעמים טוב לדעת_(:

0
שנים של ניסיון
0
כוסות קפה בחודש (:
0
אחוז שירות ואמינות

מעוניינים לקבל ייעוץ ללא עלות

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?