בדק בית

בדק בית

רכישת דירה, בין אם חדשה מקבלן ובין אם מיד שניה, היא ללא ספק אחת מהעסקאות הגדולות ביותר שאתם עתידים לעשות במשך חייכם. ניסיון העבר מלמד שלא אחת ישנם פערים בין מה שהובטח על ידי בעל הדירה או הקבלן ובין מה שרוכש הדירה מקבל בפועל.

בשנים האחרונות תחום בדק בית הופך למבוקש יותר ויותר בקרב רוכשי דירות אשר מעוניינים לבטח את עצמם ולהשיג שקט נפשי רגע לפני חתימה על עיסקה. הזמנה של מהנדס אשר יבצע בדק בית היא הכרחית וטומנת בחובה יתרונות רבים עבורכם ומונעת הפתעות אפשריות לאחר רכישת הדירה.

במשך שנות פעילותנו היינו עדים ללא מעט מקרים בהם עמדנו לצד רוכש הדירה והצבענו על ליקויים שאינם נראים בעין, כדוגמת בעיות רטיבות, נזילות, חשמל  וכד' אשר בעל הדירה מעוניין להסתיר מכם אך איתורן לפני רכישת הדירה יכול לחסוך לכם לא מעט הוצאות עתידיות שאינן מתוכננות.

אם חשבתם שליקויים יכולים להימצא רק בדירות שאתם רוכשים מיד שניה, תתכוננו להיות מופתעים. אנו ממליצים לכם לבצע בדק בית דווקא עבור דירה חדשה על מנת לבדוק שכל התחייבויות הקבלן קיימות ושאין ליקויים שעלולים לצוץ בעתיד.

אנו, באיתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבנייה, ממליצים לכם לבצע בדק בית מיד לאחר אישור הקבלן על כך שהעבודות בדירה החדשה הושלמו או בעת מעמד מסירת המפתח. במידה ותבצעו בדק בית מקצועי על ידי חברה מוסמכת תוכלו לקבל דוח מסודר המונה את כל הליקויים אותם יש לתקן עוד טרם הכניסה לדירה.

לנו יש את הכלים המקצועיים שיכולים לספק לכם שקט נפשי ולחסוך מכם הוצאות עתידיות על תיקון ליקויים, כך שתוכלו להציג בפני בעל הדירה או הקבלן שממנו אתם מעוניינים לרכוש את הדירה ולדרוש את תיקונם כתנאי להמשך התקדמות העסקה

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום בכדי לקבוע בדק בית לדירה שאתם מעוניינים לרכוש ואנו באיתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבנייה מבטיחים לספק לכם דוח מקצועי ויסודי שימנע מכם תשלום של אלפי שקלים לבעלי מקצוע בעתיד.

לתיאום בדק בית צרו קשר עכשיו

לכל סיפור הצלחה יש נקודת התחלה, בשנת 2021 לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

מעוניינים לקבל ייעוץ ללא עלות

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?