מפקח בניה לבתים פרטיים ומבנים ציבוריים

מפקח בניה לבתים פרטיים ומבנים ציבוריים

מפקח בניה הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל בנייה פרטית או ציבורית ותפקידו לשמור על האינטרסים של הלקוח ולדאוג לביצוע הפרויקט בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אנחנו באיתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבניה, ממליצים לכם לשכור ולערב מפקח בניה עוד משלב תכנון הפרויקט שכן תפקידו לדאוג להצלחת הפרויקט והוא יכול כבר בשלב התכנון לאתר בעיות או קשיים צפויים שעלולים לעכב את לוח הזמנים לביצוע.

עם סיום שלב התכנון מפקח הבניה הוא האיש המקצועי שבונה את המסגרת התקציבית ומאותו רגע תפקידו יהא לשמור על המסגרת הזו תוך כדי עמידה בלוח הזמנים.

מהם התפקידים להם אחראי מפקח הבניה במהלך ביצוע הפרויקט?

 

  • איתור קבלני ביצוע.
  • בדיקת עמידה בתקנים של חומרי הגלם.
  • ניהול ובנייה של תקציב ומעקב אחר עמידה בו לאורך הפרויקט.
  • תכנון לוח זמנים ותכנית עבודה עבור בעלי המקצוע השונים.
  • פיקוח בלתי מתפשר על ביצוע שלבי הבניה והקפדה על ביצוע העבודות של הקבלנים.
  • הובלה של הפרויקט לעמידה ברמות המקצועיות הגבוהות ביותר.
  • ניהול יומן פעילות והערות לאורך שלבי הבנייה.

 

שקט נפשי הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בכל ביצוע של פרויקט בניה, מפקח יכול לסייע לכם בליווי מקצועי ובחיסכון כספי הנובעים מהניסיון הרב שאותו הוא מביא לפרויקט.

לצערנו עד כה אין שום גורם המסמיך אנשים לכהן בתפקיד מפקח בניה ולכן אנו ממליצים לכם לבחון את הניסיון שמביא עימו מפקח הבניה לעבודה. אנו באיתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבנייה מגיעים על ניסיון של למעלה מ20 שנה בשטח ונספק לכם רשימת לקוחות קודמים הממליצים על השירותים שלנו כך שתוכלו להבין כיצד אנו מובילים את הביצוע להצלחה, תוך כדי שמירה על האינטרסים שלכם לאורך כל הדרך.

אנו נשמח לספק לכם שירות ליווי מקצועי לקראת כל פרויקט בניה מתוכנן עם סל שירותים שאותו אנו מתאימים באופן אישי עבור כל לקוח, תנו לנו לוודא כי העבודה המבוצעת תהיה בטיחותית ובהתאם לכל הכללים והחוקים הנדרשים.

אנו נלווה אתכם באופן מקצועי משלב הפגישה ועד לשלב מסירת המפתח, לתיאום פגישה צרו קשר עוד היום.

לכל סיפור הצלחה יש נקודת התחלה, בשנת 2021 לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

מעוניינים לקבל ייעוץ ללא עלות

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?