קבלן בנין לעבודות שלד וגמר

קבלן בנין לעבודות שלד וגמר

שני השלבים החשובים והמרכזיים בכל תהליך בניה הם השלד והגמר, אחת השאלות שאנו נשאלים לא מעט על ידי לקוחות הינה האם ניתן לשכור קבלן אחד שיבצע את שני השלבים או שיש לשכור שני קבלים שונים?

ראשית כדאי להבין את ההבדל בין שני השלבים השונים, בעבודה על שלד הבניין הקבלן הוא למעשה מי שאחראי לבניה של המבנה לרבות השלד, יציקת היסודות, קירות המבנה, חלוקת המבנה באמצעות מחיצות והתקרה. לאחר שעבודה זו מסתיימת והשלד של המבנה עומד על תילו נכנס לפעילות קבלן הגמר שאחראי על הטיח, האינסטלציה, הריצוף, החשמל, חלונות ודלתות, איטום ובידוד ולמעשה הופך את מבנה השלד לבית הראוי למגורים.

אנו באיתן מזרחי פיקוח וביצוע פרויקטים לבנייה מספקים לכם את השירות הכולל עבור כל העבודות ומהווים למעשה קבלן שלד וגמר כאחד. במסגרת 20 שנים של ניסיון רכשנו את המקצועיות שתסייע לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר ואנו מעסיקים את אנשי המקצוע המובילים לביצוע כל עבודה דרושה במסגרת פתרון מקיף של 360 אשר מספק לכם את כל הדרוש מא' ועד ת' תחת קורת גג אחת.

הניסיון שעומד לצידנו לאורך השנים מאפשר לנו למעשה לשכור את אנשי המקצוע המתאימים ביותר, ולדאוג לביצוע מקצועי של כל שלב בפרויקט הבנייה, אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך משלב התכנון ועד למסירת המפתח ונדאג שכל הפרויקט יתבצע לשביעות רצונכם המלאה, כך שבסוף הבניה תקבלו את הבית שעליו חלמתם!

לכל סיפור הצלחה יש נקודת התחלה, בשנת 2021 לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

מעוניינים לקבל ייעוץ ללא עלות

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם
Call Now Button
פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?